close
loading

 

 

 

Oskar Konowrocki
Właściciel GastroTrend 
V-ce Prezes Euro Toques Polska 

Kucharz Cukiernik


ukończył:
Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 2 im. prof. Stanisława Bergera w Warszawie  cukiernik Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie im. E. Pijanowskiego w Warszawie – kucharz.

Praktykę zawodową rozpoczynał w warszawskich hotelach m.in. Hotelu Rialto, InterContinental, Hilton, Holiday Inn Przez kilka lat miał możliwość pracować wśród najlepszych szefów kuchni oraz cukierni. To tam zdobywał pierwsze szlify. Poznawał tajniki sztuki kulinarnej. Dobrze znany na Warszawskiej mapie gastronomii. Uwielbia kuchnię Polską, czerpie z niej inspiracje. Łączy zapomniane smaki oraz składniki z nowoczesną lekką kuchnią europejską Przy czym nie zapomina o królowej wszystkich kuchni; kuchni francuskiej.

Stara się zarażać pasją do gotowania. Chętnie przekazuje swoją wiedzę zebraną podczas wielu lat pracy w zawodzie Zachęca do czerpania przyjemności nie z samego jedzenia lecz również gotowania. Inicjator spotkań z dziećmi oraz młodzieżą propagując zdrową żywność oraz prawidłowe odżywanie w m.in. placówkach oświatowych.

Od 8 lat związany z międzynarodowym stowarzyszeniem kucharzy Euro-Toques , której celem jest propagowanie żywności naturalnej I tradycyjnych przepisów, podkreślając tym samym zróżnicowanie kulinarnego dziedzictwa europejskiego oraz dbając o podtrzymanie wytwarzania produktów regionalnych Podczas kariery jako młody kucharz brał udział w ogólnopolskich konkursach kulinarnych oraz cukierniczych.

Obecnie Juror konkursów kulinarnych. Wykładowca na pokazach oraz szkoleniach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w branży gastronomicznej.

Zbudował markę „Gastrotrend Oskar Konowrocki”.związaną z rozwojem gastronomii oraz pokazami kulinarnymi. Obecnie na co dzień współpracuje z branża HoReCa w charakterze manager obiektów hotelowych oraz szef kuchni w hotelowych restauracjach.

GastroTrend Oskar Konowrocki 

05-250 Ciemne , Urocza 51

telefon: 533-70-70-47

biuro@gastrotrend.com.pl

 

NIP: 952 199 01 68


 

Bądź na bierząco.     

Powered by: www.cdx.pl